Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup PHM prostřednictvím odběrových karet


Kategorie

Energie
Energie ->  Pohonné hmoty

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí odběrových karet na nákup pohonných hmot, prostřednictvím kterých bude prováděno čerpání benzínu automobilního a nafty motorové do vozidel (techniky) zadavatele v civilní distribuční síti na území České republiky, včetně následné souhrnné měsíční platby za čerpání. Jedná se o doplňování služebních vozidel (případně další vojenské techniky) uvedenými palivy po dobu od uzavření smluvního vztahu a dle aktuálních potřeb zadavatele. S dodavatelem / poskytovatelem, který předloží nejvhodnější nabídku (dle parametrů ekonomické výhodnosti při splnění všech požadovaných podmínek), bude uzavřena smlouva (rámcová dohoda) na dobu určitou od podpisu smlouvy maximálně do 31. prosince 2022. Nabídková cena za poskytnutí těchto karet bude po celou dobu trvání smluvního vztahu neměnná (nepřekročitelná). Nabídky v rámci zadávacího postupu budou hodnoceny dle ekonomické výhodnosti podle pravidla cena odběrových karet = 40% a počet smluvních čerpacích stanic v ČR = 60%. Vyhodnocení bude provedeno automatickou metodou hodnocení v Národním elektronickém nástroji (NEN).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.