Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup ochranných obleků, respirátorů, brýlí, návleků a bezpečnostních holin.


Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečeníMateriál, součástky a náhradní dílyOděvy, textilOstatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Podrobný popis: Ochranný oblek TYVEK CLASSIC – velikostí L, XL, XXL – celkem 300 ks Respirátor FFP2 s ventilkem – celkem 100 ks Respirátor FFP3 s ventilkem – celkem 100 ks Brýle ochranné se zorníkem uzavřené – celkem 20 ks Brýle ochranné uzavřené, čirý zorník – celkem 20 ks Návlek na obuv (modrá barva, nebo jiná) – celkem 200 ks Holinky bezpečnostní 5S – celkem 10 párů v těchto velikostech (5x vel. 42, 5x vel. 44) Přehled požadovaného majetku – viz. příloha č. 2. Nákup bude proveden podle požadavků zadavatele na základě uzavřené jednorázové kupní smlouvy s vítězným uchazečem. Zboží požadujeme dodat do sídla VZ 6848 Hlučín, Opavská 29, 748 01 a to nejpozději do 30-ti pracovních dnů od podpisu KS. Požadavky: Uchazeč formou příloh ve VZMR (přílohy dodavatele) předloží profesní kvalifikační předpoklady dle § 77 Z ZVZ, odst.1, odst. 2 pís. a) výpis z obchodního rejstříku a živnostenského rejstříku.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.