Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup automatických kávovarů


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předpokládaná hodnota zakázky 199.999Kč bez DPH s dopravou v ceně. Vybrán bude zadavatel, který v daném termínu dodá všechny požadované a deklarové kusy v celkové hodnotě 199.999Kč bez DPH. Zboží musí splňovat veškeré požadavky příslušných obecně závazných právních předpisů a evropských norem ČSN a EN, zejména pak požadavky zákona č.22/1997 sb. ve znění pozdějších předpisů, o technických požadavcích na výrobky. Záruční servis min. 24 měsíců. Součástí dodávky je doprava do místa plnění zdarma. Povrchový materiál kov / termoplast Kapacita zásobníku vody od 2,5 l Materiál bojleru - nerezová ocel Tlak čerpadla 15 barů Produkce kávy za den až 50 porcí Kapacita zásobníku na kávu 500 g Kapacita zásobníku odpadní kávy - 15 porcí Množství kávy na porci 6 – 10 g Nastavení množství vody/kávy na porci - ano Mlecí kameny - keramické Nastavitelná hrubost mletí – ano - 5 stupňů Vyjímatelná centrální jednotka - ano Vyjímatelná odkapávací miska - ano Automatické čištění/ dekalcifikace – ano/ano Kontrola dekalcifikace - ano Digitální displej/čeština - ano Energeticky úsporný mód/režim - ano Funkce automatického vypnutí - ano Návod v češtině! Záruka min. 24. měsíců.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.10.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.