Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup 6 ks WinSvrSTDCore 2019 SNGL MVL 16Lic CoreLic


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o nákup: 6 ks WinSvrSTDCore 2019 SNGL MVL 16Lic CoreLic Zadavatel upozorňuje dodavatele, že předmětem poptávky je produkt s Part number-9EM-00680. V souladu s Metodikou MMB pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu, v platném znění spadá tato veřejná zakázka do kompetence vedoucího OMI MMB. Zadavatel upozorňuje všechny dodavatele, že při zadání postupuje podle § 6 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si vyhrazuje právo odmítnout všechny předložené nabídky, případně výběrové řízení bez uvedení důvodu zrušit. V případě, že předmětem nabídky některého dodavatele bude produkt s jiným Part number, než které je uvedeno ve specifikaci předmětu veřejné zakázky, zadavatel takového dodavatele vyloučí z výběrového řízení, neboť by hodnotil neporovnatelné nabídky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.02.2021

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.