Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup 1 kusu plně nízkopodlažní tramvaje s oboustranným odbavováním pro DPMO, a.s.

Číslo ve věstníku:
Z2020-003928
Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je: 10.7.1. Úplná, řádná a bezvadná dodávka a uvedení do plného provozu jednoho kusu plně nízkopodlažní tramvaje s oboustranným odbavováním cestujících, bezvýhradně splňující technické parametry požadované zadavatelem v tabulce číslo 3 s názvem „Technická specifikace plně nízkopodlažní tramvaje s oboustranným odbavováním“ jako součást 1.části ZADÁVACÍ PODMÍNKY – nadlimitní režim, otevřené řízení sektorové veřejné zakázky na dodávky strana 10 životního cyklu; 10.7.2. provedení souvisejících činností jako součást 1.části životního cyklu; 10.7.3. individuální a komplexní vyzkoušení, zaškolení obsluhy a uvedení dodané plně nízkopodlažní tramvaje s oboustranným odbavováním cestujících (včetně veškerého jejího dodaného příslušenství) do plného provozu jako součást 1.části životního cyklu; 10.7.4. provádění záručního servisu dodané plně nízkopodlažní tramvaje s oboustranným odbavováním cestujících (včetně veškerého jejího dodaného příslušenství) v rozsahu SMLOUVOU sjednaném, a to po celou dobu trvání 36měsíční záruční doby jako součást 2.části životního cyklu; 10.7.5. provádění pozáručního servisu dodané plně nízkopodlažní tramvaje s oboustranným odbavováním cestujících (včetně veškerého jejího dodaného příslušenství) v rozsahu SERVISNÍ SMLOUVOU sjednaném, a to po celou dobu 27 let zbývající životnosti dodané plně nízkopodlažní tramvaje s oboustranným odbavováním cestujících jako součást 3.části životního cyklu.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 31.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 02.03.2020 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.