Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nájemní bydlení Strážkovice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zakázka řeší výběr dodavatele stavebních prací v akci „Nájemní bydlení Strážkovice“.
Uvedená akce představuje rekonstrukci původního objektu stávající hasičské zbrojnice a bývalého obecního úřadu Strážkovice na bytový dům pro nájemní bydlení s celkem 7 byty. Objekt se nachází uprostřed návsi obce při komunikaci spojující České Budějovice s obcí Strážkovice. Řešený objekt je částečně podsklepená stavba, v které byly v minulosti umístěny kanceláře obecního úřadu, hasičská zbrojnice a sklady. Objekt je vlivem času a chybně provedených prací při výstavbě ve špatném stavu, nefunguje vytápění, do suterénu zatéká nefunkčními izolacemi, v několika místech je poškozena izolace lodžie a střešní konstrukce. Okna nelze otevírat, jsou poškozeny podlahové konstrukce, okna a dveře jsou napadeny hnilobou stejně jako část krovu a stropní konstrukce nad soc. zařízením.
Navržené stavební úpravy se týkají dispozičních úprav interiéru stávajícího objektu a zřízení III. NP v prostorách původní půdy. Veškeré přípojky budou původní, objekt bude nově vytápěn tepelným čerpadlem vzduch voda.
Předložená projektová dokumentace respektuje stávající zastavěnou plochu. V objektu bude vystavěno 7 malometrážních bytů, nové schodiště, výtahová šachta pro budoucí umístění výtahu. Suterén objektu bude využíván jako skladovací prostor. Vstup do objektu je navržen bezbariérový. Vchodovými dveřmi umístěnými na západní straně objektu je vstup do chodby, z které je přístup po dvouramenném schodišti do ostatních nadzemních podlaží a po jednoramenném schodišti je přístup do stávajícího suterénu. Z chodby je dále přístup do osobního výtahu a jednotlivých bytů. Byt č. 1 je navržen pro imobilního občana. Dvě bytové jednotky se sestávají z pokoje s kuchyňským koutem a koupelny s WC. Ostatní byty jsou velikosti 2+kk. Veškeré pobytové místnosti jsou přímo větratelné okny. Suterén objektu bude sloužit jako skladovací prostor pro správce objektu a jeho uživatele

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.06.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 03.07.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.