Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Multifunkční Fotbalový stadion Hradec Králové

Číslo ve věstníku:
Z2020-030806
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zadávacího řízení je výběr nejvhodnější nabídky účastníka, se kterým bude dále uzavřena smlouva o dílo spočívající ve vybudování multifunkčního fotbalového stadionu v Hradci Králové. Součástí stavby, nikoli však výlučně, jsou: demolice, hrací plocha, tribuny západní, severní, východní a jižní, zpevněné plochy, komunikace, parkoviště, stožáry umělého osvětlení hrací plochy, inženýrské sítě a další. Zakázka bude realizována metodou Design & Build (dále jen „DB“). DB je metodou dodávky výstavbových projektů, která je charakteristická tím, že odpovědnost za zpracování projektové dokumentace projektu a tím i za celkovou kvalitu provedení je přenesena zcela, nebo částečně, na zhotovitele stavby. Předmětem této zakázky je zpracování projektových dokumentací vyžadovaných příslušnými právními předpisy tak, aby bylo možno provést realizaci díla.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 05.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.