Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

MS Campus 2020


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Požadavek na zajištění pronájmu licencí Microsoft Campus-EES na rok 2020 Účelem veřejné zakázky je zajištění pronájmu licencí na užívání softwaru společnosti Microsoft v rámci předplatného licenčního programu Campus Agreement – Enrollment for Education Solutions (Campus-EES)  jednak pro provozování Komunikačního a informačního systému Univerzity obrany v Brně (dále jen UO),  jednak pro provozování počítačů ve dvou níže uvedených afilacích (přidružených organizacích) Univerzity obrany v Brně: Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola MO v Moravské Třebové (dále jen VSŠ), Vojenský obor při FTVS UK Praha (dále jen Vojenský obor). Podrobný popis požadovaného předmětu je v příloze č. 1 této zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 07.11.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.