Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Most ev. č. 1359-3 přes Lužnici a most ev. č. 1359-4 přes náhon v Plané nad Lužnicí

Číslo ve věstníku:
Z2021-006465
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Mosty se nacházejí na silnici III/1359 v Plané nad Lužnicí - okres Tábor. Stávající mosty jsou ve špatném stavebně-technickém stavu a budou nahrazeny novými mosty včetně spodní stavby. Nové mosty tak nahradí stávající mosty a plně převezmou jejich funkci za splnění všech aktuálních předpisů a norem. Součástí stavby bude též vymístění všech inženýrských sítí vedoucí po mostě do chrániček vedoucích pode dnem řeky Lužnice na povodní straně mostu. Překop bude široký 6 m a cca 2-2,5 m pode dnem řeky Lužnice. Přeložky inženýrských sítí je potřebné dokončit do začátku topné sezóny. Součástí této stavby je přeložení vodovodu a kanalizace. Přeložení ostatních inženýrských sítí - plyn (E.ON), elektřina (E.ON), sdělovací kabel (Cetin) - je samostatně zasmluvněno a není součástí tohoto projektu. Součástí stavby je i provizorní most přes Lužnici umístěný cca 200 m proti proudu řeky. Most bude o dvou polích se středovým pilířem v řece o rozpětí 42+42 m a bude na něm umístěna lávka pro pěší.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 22.03.2021 (12:15)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.