Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Modernizace ZŠ Loučná Hrádek nad Nisou - I. etapa – bezbariérový přístup


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Liberecký kraj

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou stavební úpravy Základní školy a Mateřské školy Hrádek Nad Nisou – Loučná spočívající v realizaci bezbariérových úprav objektu. V rámci řešení bezbariérového přístupu a užívání objektu bude vybudován nový přisazený výtah k jižní fasádě objektu v návaznosti na stávající okna a vstup do snížené úrovně 1NP. Nová výtahová šachta bude zděná s novou vestavěnou lanovou výtahovou kabinou. Výtah bude přístupný pouze s čipy v rámci interního systému ZŠ a vyčleněný pro žáky speciálních tříd. Výtahová kabina bude přístupná z dvou směrů. Dále bude v místě vstupu žáků upravena bezbariérová rampa a schodiště, a to v souladu s vyhláškou č. 398/2009 Sb., o obecných technických požadavcích zabezpečujících bezbariérové užívání staveb. Podrobně je předmět plnění veřejné zakázky vymezen v přílohách č. 1 a 2 zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.