Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Modernizace technologie odbavování ČT

Číslo ve věstníku:
Z2018-019792
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní modernizace a rozšíření technologie odbavování včetně obslužných pracovišť pro vysílání všech programů ČT a upgrade stávající automatizace odbavování v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací. Nový systém umožní odbavovat 5 základních programů a 4 regionální varianty zvoleného programu v automatickém i ručním režimu ve formátu 1080p50, dále odbavovat 12 příležitostných webových kanálů a jeden program UHD v rozlišení 2160p50. Systém bude nově zajišťovat automatický záznam živých pořadů (autoingest). Systém musí být rozšiřitelný až na celkový počet 36 souběžně odbavovaných kanálů. Součástí dodávky budou mj. nové vysílací matice a distribuční infrastruktura, obměna vybavení obslužných pracovišť a vybudování nové centrální technické kontroly včetně zavedení automatického dohledového systému. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně vymezen ve vzoru Smlouvy, který tvoří přílohu zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.02.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 15.04.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.