Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Modernizace systému detekce úniku plynu


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je zhotovení díla pod názvem „Modernizace systému detekce úniku plynu“, v jednotlivých areálech Dopravního podniku Ostrava a.s. Členění díla podle jednotlivých areálů Dopravního podniku Ostrava a.s.: A. Areál autobusy Hranečník B. Areál autobusy Poruba C. Areál dílny Martinov Dílo je dále členěno do jednotlivých dílčích částí, pro všechny areály: První dílčí část díla - Vyhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby (PD DPS) Druhá dílčí část díla - Realizace/instalace systému detekce úniku plynu Součásti předmětu plnění je také provádění servisních služeb a dalších odborných dodávek a služeb s cílem zajištění řádného provozu zařízení „Systém detekce úniku plynu“.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 13.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 10.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.