Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Modernizace přestupní zastávky na Mariánském náměstí, České Budějovice

Číslo ve věstníku:
Z2020-044956
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace stávající zastávky včetně nástupiště a vybavení zastávek. Součástí řešení je zřízení nového přístřešku pro cestující linkovou dopravou, nové umístění přístřešku pro cestující MHD, 2 nové přístřešky se stojany pro jízdní kola o celkové kapacitě 2x 12 jízdních kol, nové umístění laviček, odpadkových košů a reklamních ploch. A dále přeložka vodovodu (z plochy nástupiště do osy přilehlého jízdního pruhu) a výměna stávajících kabelových polí VO a rozvodných skříněk VO, napojení označníků, automatu na jízdenky a osvětlení přístřešků pomocí kabelů NN. Součástí stavby jsou tyto stavební objekty: • SO 101 Autobusová zastávka • SO 301 Přeložka vodovodu (z plochy nástupiště do osy přilehlého jízdního pruhu) • SO 401 Výměna stávajících kabelových polí VO a rozvodných skříněk VO, napojení označníků, automatu na jízdenky a osvětlení přístřešků pomocí kabelů NN.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 25.01.2021 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.