Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Modernizace dopravního značení, II. etapa Chlumecká, Praha 14, č. akce 999177/2

Číslo ve věstníku:
Z2020-005825
Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je realizace dopravního značení komunikace Chlumecká, v úseku od křižovatky s dálnicí D0 (Pražský okruh) až do ulice Poděbradské do místa rozpojení Poděbradské ulice a ulice Kolbenovy. Jedná se především o uvedení orientačního dopravního značení do souladu s Vyhláškou č. 294/2015Sb. Součástí je úprava dopravního značení přilehlých křižovatek. Modernizace dopravního značení taktéž sjednotí orientační dopravní značení v řešeném prostoru. Stávající dopravní značení bylo v průběhu let pozměňováno a upravováno, a tak v mnoha místech nemá potřebnou návaznost. Modernizací dojde k jeho sjednocení a uvedení do souladu s platnými právními a technickými předpisy.Pro realizaci bude nutná úprava portálových konstrukcí, která je řešena v SO 190.2 Portály dopravního značení.

Druh zadávacího řízení:
Užší řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.02.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 16.03.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.