Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Minimalizace výskytu bakterií Legionella v TUV (generátory chlordioxidu)


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je úprava teplé užitkové vody pro minimalizaci výskytu bakterií Legionella dle platných hygienických předpisů. Toto řešení spočívá v doplnění dávkovacího zařízení / stanice pavilonů chirurgie "C" a interny "D", které bude automaticky do zásobníku TUV doplňovat desinfekční prostředek tak, aby bylo v každém okamžiku dosaženo potřebných limitních hodnot.
V rámci minimalizace výskytu bakterií Legionella v TUV dále dojde k úpravě řídících rozvaděčů pro technologii výměníkové stanice.
Nový systém předávací stanice bude topologicky začleněn do stávajícího systému Nemocnice Kyjov. Regulátory v rámci rozvaděče budou připojeny na ethernetovou TCP/IP síť a komunikačním protokolem BacNet IP budou data přenášena do centrálního monitorovacího systému BMS.
Součástí plnění bude i zpracování projektové dokumentace pro provedení technolog. úprav.

Předmět veřejné zakázky je blíže specifikován v technické zprávě a položkovém rozpočtu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.10.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.