Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Mimořádné úklidové služby ÚZSVM 2020 – 2021


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Úklid

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění smlouvy uzavřené na základě tohoto výběrového řízení je zajištění mimořádných úklidových služeb s akcentem na dezinfekci sdílených prostor, převážně v administrativních budovách rozmístěných v rámci celé České republiky. Zakázka je rozdělena na samostatné části podle jednotlivých územních pracovišť zadavatele (dále jen „ÚP“). Každá část bude zahrnovat mimořádné úklidové služby – dezinfekce specifikovaných prostor v budovách odloučených pracovišť (dále jen „OP“) a oddělení zahrnutých pod příslušné ÚP, včetně budovy sídla ÚP a samostatně pak část Ústředí a ÚP v hl. městě Praze + ÚP Střední Čechy (v sídle zadavatele). Mimořádné úklidové služby budou prováděny převážně v budovách, s nimiž je zadavatel příslušný hospodařit, ale může být prováděn i na majetku, kde zadavatel není příslušný hospodařit, nicméně může vykonávat jeho správu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.