Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Měřicí pracoviště pro rotační a lineární pohony

Číslo ve věstníku:
Z2020-000851
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka tří měřicích pracovišť pro rotační a lineární pohony. První pracoviště umoží testování rotačních pohonů v rozsahu do 200kW a 20 000 ot/min, druhé pohony 15 kW/20 000 ot/min a 100kW/14 000 ot/min. Třetí pracoviště je zaměřeno na testování lineárních pohonů v oblasti do 10 kN a 15 m/s. Ve všech třech případech je pracoviště vybaveno řídicím a měřicím systémem, jakož i systémem napájení testovaného pohonu. Z důvodu zvýšení bezpečnosti prováděných prací je každé pracoviště vybaveno rovněž transformátorem pro galvanické oddělení od elektrické sítě. Vybraný dodavatel poskytne zadavateli součinnost pro definování stavební připravenosti pro instalaci zařízení v místě plnění. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy A zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 08.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 14.02.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.