Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Lůžka včetně matrací a nočních stolků pro Oblastní nemocnici Náchod


Kategorie

Nábytek
Nábytek ->  Zdravotnický
Nábytek ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání a instalace elektricky polohovatelných lůžek včetně matrací a nočních stolků pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem – ONN.
Předmětná dodávka zahrnuje 172 ks standardních lůžek, 4 ks lůžek s vyšší nosností, 13 ks lůžek pro intenzivní péči a 4 ks resuscitačních lůžek, včetně pasivních a aktivních antidekubitních matrací a celkem 190 ks nočních stolků.
Součástí dodávky bude provedení instruktáže pro personál (v rozsahu dle kupní smlouvy).
Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky s požadovanými minimálními technickými parametry je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – a) Technická specifikace, b) Počty a umístění, c) Umístění v půdorysech, která je pro plnění předmětu této veřejné zakázky závazná (dále jen „předmět veřejné zakázky“).
Předmět dodávky dle přílohy č. 1 je dále podrobně specifikován přílohou č. 2 zadávacích podmínek – návrh kupní smlouvy.
Pozáruční servis je dále podrobně specifikován přílohou č. 3 zadávacích podmínek – návrh smlouvy o poskytování servisních služeb.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.10.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.