Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

LTE simulation solution for Faculty of Transportation Sciences, CTU

Číslo ve věstníku:
Z2020-017130
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části. Předmětem první části veřejné zakázky je dodání pevného LTE simulátoru včetně SW a příslušenství. Účelem je vybavení telekomunikační laboratoře kooperativních systémů LTE technologií pro účely výzkumu a výuky. Předmětem druhé části veřejné zakázky je dodání přenosného LTE simulátoru včetně SW a příslušenství. Účelem je vybavení telekomunikační laboratoře kooperativních systémů LTE technologií pro účely výzkumu a výuky. Detailní specifikace a základní technické parametry, které musí být splněny, jsou stanoveny v příloze č. 2 zadávací dokumentace s názvem. Další požadavky týkající se předmětu plnění veřejné zakázky jsou stanoveny ve vzorové kupní smlouvě (příloha č.1 zadávací dokumentace).

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 19.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.