Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

LF/ÚMTM - Obnoveni konfokálního mikroskopovacího zařízení integrovaného do robotické platformy

Číslo ve věstníku:
Z2020-039256
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a zajištění záručního servisu konfokálního mikroskopovacího zařízení integrovaného do robotické platformy. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy kvalifikovaným pracovníkem a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena viz odst. 2.2 Zadávací dokumentace. (The subject of the public tender is the supply and providing of guarantee service of confocal live cell imaging system, integrated into robotic platform. Subject of a public contract next to the delivery is also installation, operator training by a qualified worker and the provision of guarantee service. For detailed technical specifications see below, please refer to Section 2.2 of Documentation.)

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.12.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.