Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

LF HK – Dodávka tabletů pro testování studentů a e-learningovou výuku


Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění zakázky je dodávka tabletů pro testování studentů a pro e-learningovou výuku.
Tablety budou využity zejména pro testování studentů a pro e-learningovou výuku. Testování bude probíhat formou připojení k webové stránce e-learningového systému prostřednictvím uzavřené wifi sítě. Z důvodu snahy eliminovat v průběhu testování získávání informací nekorektním způsobem, je požadováno, aby tablety neměly rozšiřující sloty na paměťové karty a SIM karty. Pokud nabízené zařízení sloty má, musí být na úrovni firmware zablokovány.

Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.
Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán zejména v technických podmínkách zadavatele, které jsou uvedeny v příloze č. 1 této zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.10.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.