Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

LF HK – CORE FACILITIES – Monitor pro sledování tkáňové mikrocirkulace


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka monitoru pro sledování tkáňové mikrocirkulace a měřících nerezových jehlových, diskových a jednovláknových sond pro Výukové centrum patofyziologie v chirurgii na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, včetně příslušenství, dopravy, cla, instalace, uvedení do provozu, kalibrace, předvedení funkcí, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek dokumentace výběrového řízení.
Jedná se o technické zařízení měřící aktuální stav mikrocirkulace tkání, např. trávicího traktu, skeletálních svalů, sliznic apod. na základě laser Doppler technologie pro dynamické sledování průtoku krve tkáněmi.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2021 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.