Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Lávka ulice Ke Kříži - 2. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude realizace stavebních prací - lávce pro pěší a cyklisty, včetně napojení přístupových cest na stávající komunikace.
Součástí předmětu této veřejné zakázky je dále vypracování projektové dokumentace ve stupni pro vydání rozhodnutí o umístění stavby a pro vydání stavebního povolení, dále dokumentace pro provádění stavby, získání příslušných povolení a dalších dokladů, vyjádření a stanovisek dotčených orgánů státní správy nezbytných pro vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení pro realizaci této veřejné zakázky (tzn. obstarávací, dříve inženýrská, činnost), a to způsobem a za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.12.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.