Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Laboratorní přístrojové vybavení 1

Číslo ve věstníku:
Z2020-031085
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronikaVýzkum a vývoj
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části, kdy dodavatel podává pro každou část veřejné zakázky samostatnou nabídku, přičemž může podat nabídku do všech částí zadávacího řízení nebo případně pouze do jedné či dvou částí zadávacího řízení veřejné zakázky. Každá část veřejné zakázky je samostatnou částí zadávacího řízení, a veškeré kroky pro ni proběhnou samostatně dle zákonných pravidel. Na každou část veřejné zakázky bude uzavřena samostatná smlouva. Předmětem veřejné zakázky je v části 1 a části 3 této zakázky dodávka laboratorních přístrojů pro zadavatele. Dále je předmětem této zakázky v části 2 dodávka laboratorních přístrojů, a to včetně spotřebního materiálu na dobu 48 měsíců trvání rámcové smlouvy na dodávku spotřebního materiálu, která bude uzavřena s dodavatelem přístroje.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 06.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.