Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Labe, Hřensko - Neratovice, prořezy 483 ks stromů, generel - naléhavost 1,2,3 (ř.km 728,38 - 847,07)


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou prořezy 483 ks stromů, které se nacházejí na levém a pravém břehu vodního toku Labe v ř.km 728,38 - 847,07. Prořezy budou provedeny na základě generelu břehových porostů, provedeného odbornou firmou.
Pro další perspektivní prospívání stromů budou prováděny lokální redukce z důvodu stabilizace, lokální redukce směrem k překážce, redukce obvodové, řez bezpečnostní, řez sesazovací, řez zdravotní a další odborné řezy. U dvou stromů bude provedena instalace dynamické vazby v horní úrovni. Nevyužitelná dřevní hmota bude zlikvidována v souladu se zákonem o odpadech. Využitelná dřevní hmota bude předána objednateli.
Služba proběhne v rozsahu dle záměrů služeb, zadávacích podmínek a všech ostatních dokumentů obsahujících vymezení díla jako předmětu veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 04.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.