Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

KS Praha – budova C – 1.NP – úprava WC


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem akce jsou úpravy WC ženy a WC muži v 1. NP budovy C, spočívající v zednickém začištění, výmalba, úprava spárování dlažby a kompletní dodávky a práce zapracované do výkazu výměr – příloha č. 2. Výběr dodavatele se bude opírat o nabídnutý oceněný položkový rozpočet vycházející z výkazu výměr. Stavebně-technické dílo bude realizováno za dodržení všech platných předpisů ČSN. Předpokládaný termín realizace: 7 / 2020 Závazný termín realizace: do 20 dní od podpisu smlouvy Prohlídka místa stavby: individuálně na základě tel. dohody – kontaktní osoba: Bc. Richard Hadač, tel.: 257 005 427, 737 244 306, e-mail: rhadac@ksoud.pha.justice.cz Zadavatel nabídky ani jejich části dodavatelům nevrací. Zadavatel si vyhrazuje právo všechny nabídky odmítnout, kdykoliv zadávací řízení zrušit a to z jakéhokoliv důvodu, nebo i bez uvedení důvodu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 29.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.