Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Krajský soud v Hradci Králové - sanace suterénu, projektová dokumentace


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
• Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace na odstranění vlhkosti ve střední části suterénu v budově Krajského soudu v Hradci Králové, a to v prostorách skladu nábytku „A“ o ploše cca 80 m2 a skladovacích prostorách pod hlavním schodištěm „B“ o ploše cca 91 m2. Budova Krajského soudu v Hradci Králové, Československé armády č. p. 218/57, Hradec Králové je umístěna na pozemku st. parc. č. 958. Uvedená nemovitost je ve vlastnictví ČR. Budova krajského soudu je umístěna v památkové zóně. Budova krajského soudu není kulturní památkou. • Předmětem veřejné zakázky je dále provádění autorského dozoru při odstranění vlhkosti ve střední části suterénu v budově krajského soudu po celou dobu provádění všech sanačních prací. Autorský dozor bude zahrnovat zejména pravidelnou účast na kontrolních dnech stavby, kontrolu dodržování projektové dokumentace, účast na mimořádných schůzkách svolaných investorem k řešení problémů při realizaci stavby ve vazbě na projektovou dokumentaci.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.