Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Kontroly zařízení rozvodů medicinálních plynů včetně oprav II.


Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je provádění kontrol/servisu zařízení rozvodů medicinálních plynů, a to u zdravotnických prostředků zařazených do rizikové třídy IIa, IIb, tj. bezpečnostně technické kontroly (dále také „BTK“), revize a opravy na zdrojových napájecích jednotkách medicinálních plynů a zdrojových napájecích zařízeních ramp a to v souladu se zák. č. 268/2014 Sb., o zdravotnických prostředcích a změně zákona č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích, a dále servis kompresorových stanic a vakuových zdrojů, dle vyhl. č. 85/1978 Sb., o kontrolách, revizích a zkouškách plynových zařízení, oba ve znění pozdějších předpisů a dalšími obecně závaznými právními předpisy, technickými normami a s pokyny vydanými výrobcem. Jedná se o výrobky společnosti MZ Liberec a. s.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.