Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

KHS Jihočeského kraje - vstupní brána


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem VZMR je výměna vstupní brány, která sestává z vjezdové brány a dvou vstupních vchodů (viz příloha Skutečný stav_foto). Původní mechanické otevírání bude u nové dvoukřídlé vjezdové brány změněno na otevírání automatické pomocí elektropohonu. Jeden vstupní vchod bude změněn z průchozího na neprůchozí, u druhého vstupního vchodu bude otevírání ponecháno mechanické. Součástí díla je také zhodnocení současného stavu elektroinstalace, její případná nutná úprava na stanovené technické požadavky. Součástí díla je provedení elektrické revize nové vjezdové brány. Součástí díla je také demontáž a likvidace původní vstupní brány. Rozsah prací je technicky definován podmínkami v textové části této Výzvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 04.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.