Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Kanalizace a ČOV Veliš a Vesec, Vodovod Veliš a Vesec

Číslo ve věstníku:
Z2020-043657
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
1) Stavba vodovodu pro obce Veliš a Vesec je plánována z důvodu zajištění pitné vody pro obyvatele obcí Veliš a Vesec. Zdrojem pitné vody bude stávající přiváděcí řad, který je součástí skupinového vodovodu Jičín. Napojení nové rozvodné vodovodní sítě bude na již vybudovanou rozvodnou síť a dále bude zřízen nový napojovací bod na přiváděcí řad, který bude sloužit jako záloha pro případ havárie na vodovodní síti, která je zásobována ze stávajícího připojovacího místa. 2) Stavba kanalizace a ČOV pro obce Veliš a Vesec je plánována z důvodu zajištění odvodu odpadní (šedé) vody pro obyvatele obcí Veliš a Vesec. Bude vybudována kanalizační síť v obci Veliš a Vesec s napojením na nově vybudovanou ČOV. 3) Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na stavební práce.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 10.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 11.01.2021 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.