Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Kamerový systém - Novostavba parkoviště Kamenný Vrch, Chomutov.


Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
rozšíření Městského kamerového a dohledového systému (dále jen MKDS) v sídlišti Kamenný Vrch v Chomutově. Předmětem díla je pět nových kamerových bodů. Dva kamerové body budou umístěny na střeše panelového domu a další tři kamery budou na stožárech nového veřejného osvětlení, které je budováno v rámci výstavby parkoviště. Všechny kamerové body budou spojeny datovou konektivitou do Metropolitní datové sítě a dále do stávajícího systému MKDS v dispečinku s obsluhou MP Chomutov. Kamery budou využity pouze pro účely MP Chomutov v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů a podmínkami GDPR.
Jedná se o rozšíření Městského kamerového a dohledového systému v sídlišti Kamenný Vrch v Chomutově související a provázející akci výstavba parkoviště Kamenný Vrch, která byla soutěžena pod systémovým číslem P19V00000026 na webové stránce https://zakazky.chomutov-mesto.cz/contract_display_930.html .

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 18.07.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.