Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Jazyková příprava pro zaměstnance DPMB, a.s.


Kategorie

Vzdělávání a konference

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je jazyková příprava angličtiny v oblasti komunikace s cestujícím, předprodeje jízdních dokladů a podání tak správné informace cestující veřejnosti, popřípadě jazyková příprava dalších zaměstnanců dle požadavků zadavatele. Doba výuky bude probíhat v místě zadavatele nejlépe ve dnech po, út, st, čt, pá od 12,00 – 13,30 hod, po, út 8,00 – 11,00 hod v případě přepravní kontroly a preventistů a dle dohody u dalších zaměstnanců. Skupinu uchazečů tvoří pracovníci informační kanceláře, předprodeje jízdních dokladů, doplňková pokladna, tarifního kontaktního centra, oddělení stížností, přepravní kontrola a preventisté a případně další zaměstnanci dle potřeb zadavatele. Dodavatel zajistí z odborného hlediska rozřazení zaměstnanců do skupin vzhledem k jejich znalostem.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.