Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Inženýrské sítě lokalita RD "Záhumenice" Babice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem díla je novostavba místní komunikace a technické infrastruktury v nové lokalitě RD. Novostavbou dopravní komunikace je jednosměrná jednopruhová místní komunikace MO1k 3,5/3,5/30 tvaru L v celkové délce cca 175 m napojená na stávající účelovou a místní komunikaci. Komunikace je doplněná o úsek rekonstruované stávající účelové komunikace na obousměrnou dvoupruhovou komunikaci MO2k 5,0/5,0/30 v délce cca 63 m napojenou na stávající místní komunikaci. Komunikace je také doplněna slepým ramenem dvoupruhové obousměrné komunikace MO2k 5,5/5,5/30 v délce cca 83 m. Podél jednosměrné komunikace je doplněn parkovací pruh podélných parkovacích stání šířky 2 m. Součástí stavby komunikací je vybudování sítí technické infrastruktury (SO 02 Splašková kanalizace, SO 03 Vodovod, SO 04 STL Plynovod, SO 05 Veřejné osvětlení) napojené na stávající sítě technické infrastruktury v lokalitě. Plynovod a rozvody VO jsou pod přilehlou místní komunikací vedeny překopem.
Součástí stavby je i vybudování SO 06 Zemní vedení VN a SO 07 Zemní vedení NN. Tyto části jsou řešeny samostatně provozovatelem DS (E.on) a jsou se stavbou pouze koordinovány.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 19.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 10.12.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.