Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Inženýrská a investorská činnost při realizaci stavby “Rekonstrukce objektů Polského gymnázia, 3. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je výkon inženýrské a investorské činnosti včetně výkonu technického dozoru stavebníka a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi při realizaci stavby “Rekonstrukce objektů Polského gymnázia, 3. etapa“, a to v těchto částech: • při realizaci stavby a • při realizaci interiéru a • při realizaci ICT techniky. Předmětem stavby je rekonstrukce vnitřních rozvodů všech instalací, včetně výměny vybavení kotelny, dále jsou řešeny úpravy povrchů podlah a stěn. Stavební práce budou provádění v objektu učeben a spojovacího krčku a v objektu tělocvičny. V průběhu stavby je nutné zachovat provoz Polského gymnázia ale i sousední základní školy. Stavební práce proto budou probíhat postupně, podle stavebně technologických a provozních možností. Návrh požadovaného postupu prací je dán harmonogramem stavby, který je součástí DPS.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.