Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Integrované bezpečnostní centrum - dovybavení technologických skříní


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je výběr zhotovitele díla „Integrované bezpečnostní centrum - dovybavení technologických skříní“ a uzavření smlouvy o dílo. Účelem je zajištění optimálního vybavení technologických skříní pro bezproblémový chod technologií v budově Integrovaného bezpečnostního centra. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a v obchodních podmínkách, které jsou součástí zadávací dokumentace. V případě zájmu o prohlídku místa plnění se zájemci přihlásí e-mailem na adresu: jana.zelnickova@msk.cz nejpozději do 25. 5. 2020 do 12:00 hodin. V případě, že se zájemci na prohlídku přihlásí, prohlídka místa plnění se bude konat dne 26. 5. 2020, sraz zájemců bude v 10 hodin před hlavním vchodem do budovy Integrovaného bezpečnostního centra v Ostravě, ul. Nemocniční 11. V případě, že se zájemci do výše uvedené doby na prohlídku nepřihlásí, zadavatel prohlídku místa plnění nebude organizovat. Prohlídka místa plnění slouží k seznámení dodavatelů s místem budoucího plnění. Prohlídka místa plnění neslouží k poskytnutí odpovědí na dotazy dodavatelů.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.