Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Instalace fotovoltaické elektrárny 57,6 kWp


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem zakázky je realizace systému fotovoltaické elektrárny o výkonu 57,6 kWp, tvořené panely s výkonem 400 Wp, a bateriového úložiště o kapacitě 130 kWh. Součástí dodávky je i vybudování technické místnosti (dle požadavků PBŘ) pro umístění technologie, dále zhotovení elektropřípojky, včetně pomocných zemních prací.
Zakázka dále zahrnuje inženýrskou činnost, která spočívá ve vyhotovení podrobné realizační dokumentace a vyřízení veškerých zákonem vyžadovaných povolení k realizaci a k uvedení elektrárny do trvalého provozu, včetně připojení na distribuční soustavu společnosti ČEZ Distribuce a.s.

Součástí zakázky bude zajištění oprávnění pro výrobu el. energie (dále jen „licenci“) u Energetického regulačního úřadu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 23.10.2020 (08:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.