Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Inovace projektu na třídění odpadu na vlakových nádražích


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Dopravní prostředky a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmět zakázky bude plněn na základě uzavřené smlouvy o dílo, přičemž předmětem smlouvy o dílo je výroba a instalace vložek do 1630 nádob na tříděný odpad na vlakových nádražích, jejichž seznam je uveden v příloze č. 3 smlouvy o dílo, a do 10 nádob na tříděný odpad v budově sídla zadavatele včetně dopravy. Základní oblasti předmětu zakázky:  výroba a instalace vložek do každé nádoby na tříděný odpad, a to tři o rozměrech cca 250 x 320 x 660 mm a dvě o rozměrech 250 x 160 x 660 mm. Vložky se vyrobí z pozinkovaného plechu o síle 0,8 mm a budou spojeny pomocí nýtů. Ve spodní části bude plechová vanička o výšce cca 60 mm, která slouží k případnému zachycení tekutin. Ke každé vložce bude dodán rámeček, který bude sloužit k zajištění nasazeného pytle na odpad. Rámeček bude zhotoven rovněž z plechu o síle cca 0,8 mm;  dovoz sad vložek a jejich umístění do nádob na tříděný odpad na vlakových nádražích dle seznamu a do nádob v budově zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.