Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Informační systém pro Czech-BioImaging


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Cílem zadávacího řízení je uzavření smlouvy s jedním dodavatelem, která upraví podmínky plnění veřejné zakázky, tj. zejména správu a používání informačního systému pro Czech-BioImaging. Předmětem zakázky je poskytování on-line služeb a zpřístupnění informačního systému pro Czech-BioImaging. Webová aplikace musí umožňovat multi uživatelský vzdálený přístup, zpracovávání dat do přehledné formy, ve které zadavatel bude moci dále třídit sesbírané údaje a exportovat zpracovaná data. Jedná se zejména o správu databáze stávajících a registrace nových uživatelů, tvorbu formulářů a dotazníků, vyhodnocování dat a jejich převod do jiných formátů (excel apod.), logistiku organizace konferencí a workshopů, vytváření konferenčních sborníků pro účastníky akcí, zajištění on-line hlasování pro potřeby řídících orgánů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 10.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.