Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Implementace MDM nástroje - rozšíření licencí

Číslo ve věstníku:
Z2020-009118
Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je dodávka licencí systému VMware Workspace ONE Advanced pro Fakultní nemocnici Ostrava. Součástí dodávky musí být standardní záruční (servisní) podpora výrobce software po dobu 2 let a její rozšíření na celkovou dobu 5 let. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci. Tato zakázka je realizována v souladu s projektem „Kybernetická bezpečnost ICT Fakultní nemocnice Ostrava“ (reg. č.: CZ.06.3.05/0.0/0.0/15_011/0007023), který je spolufinancován v rámci Integrovaného regionálního operačního programu, specifického cíle 3.2 – Zvyšování efektivity a transparentnosti veřejné správy prostřednictvím rozvoje využití a kvality systémů IKT, 10. výzva „Kybernetická bezpečnost“. Náklady za zajištění standardní (servisní) podpory výrobce software po ukončení záruky dodaného předmětu plnění po dobu následujících 3 let budou hrazeny z vlastních zdrojů zadavatele, nikoliv z poskytnutých prostředků Integrovaného regionálního operačního programu.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 15.04.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.