Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

III. část - IT vybavení


Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem III. části veřejné zakázky je dodávka IT a obdobného vybavení (počítače, monitory, projektor, CD přehrávače, aj.). V souladu s § 18 odst. 3 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále jen „zákon“) je III. část této veřejné zakázky (IT vybavení) zadávána jako veřejná zakázka malého rozsahu, protože předpokládaná hodnota této části nepřesáhne 20 % souhrnné předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Veřejná zakázka je v III. části zadávána jako veřejná zakázka malého rozsahu (nejedná se o zadávací řízení v režimu zákona) podle ustanovení § 27, 31 zákona. Součástí dodávky je také doprava dodávaného zboží a jeho instalace v místě. Projekt je spolufinancován z Integrovaného regionálního operačního programu.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.03.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.