Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

II. Provedení stanovené údržby, revize a kalibrace u 2 ks techniky KONTEJNEROVÁ NÁDRŽ NA PHM


Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o nákup služby provedení stanovené údržby, revize a kalibrace u 2 ks techniky KONTEJNEROVÝCH NÁDRŽÍ NA PHM dle bližší specifikace ve Specifikaci zakázky této výzvy. Na službu požadujeme záruku v souladu s platnou legislativou, reklamace budou řešeny v prostorech zadavatele, dopravu k odstranění reklamované vady hradí zhotovitel. V případě technických dotazů, předání a převzetí majetku do/z opravy kontaktujte rtm. Davida Schwarcze, tel.: 777 143 416, email: schwarczd@army.cz Seznam prací a bližší specifikace viz Specifikace zakázky. Nabídka bez řádně vyplněné Specifikace zakázky a statutárním orgánem podepsané doplněné Smlouvy o dílo nebude akceptována a uchazeč bude vyřazen. Do Vaší celkové nabídkové ceny započítejte veškeré výdaje na službu, nabídnutá cena bude cenou konečnou. Součástí Vaší nabídky musí být též výpis z Obchodního nebo Živnostenského rejstříku ve formátu PDF, který nesmí být starší 90 dnů ke dni spuštění zakázky. Zakázka je brána vždy jako jeden celek, Vaše nabídka musí obsahovat všechny položky ze Specifikace zakázky, v případě neprovedení byť jediné položky je považována za neúplnou a uchazeč bude vyřazen. Služba bude provedena v areálu kasáren VÚ 2120 Pardubice, Semtín 188, Pardubice, PSČ 530 02, v pracovních dnech v době Po-Čt 7:00-14:00, Pá 7:00-12:00. Termín provedení služby oznámit telefonicky předem. V případě shodnosti nabídek bude veřejná zakázka zrušena a vyhlášena znovu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.12.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.