Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

I/19 Zárybničná Lhota - hranice kraje, přeložka; technickoekonomická studie


Kategorie

Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je zpracování, projednání a dodání díla „I/19 Zárybničná Lhota - hranice kraje, přeložka; technickoekonomická studie“. Dokumentace bude zpracována v souladu se Směrnicí pro dokumentaci staveb pozemních komunikací v aktuálním znění. Jedná se o rozpracování technického řešení přeložky silnice I/19 v úseku od MÚK na dálnici D3 (exit 79) po hranici Jihočeského kraje a kraje Vysočina do úrovně podrobné technické studie. Studie bude sloužit jako podklad pro rozhodování o další přípravě, vč. případné etapizace, případně jako podklad k záměru projektu a dalším stupňům dokumentace (DÚR). Prověřeny budou obchvaty obcí Zárybničná Lhota, Kladruby a Lejčkov včetně případných úprav stávající silnice mezi obchvaty (návrh případných úprav a sanace lokálních závad především na základě analýzy nehodovosti). Součástí studie nebude obchvat města Chýnov, který je řešen samostatně a jehož příprava je ve fázi stavebního řízení. Součástí studie bude ekonomické hodnocení HDM-4 (samostatně pro jednotlivé obchvaty obcí.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 27.04.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 06.05.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.