Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

GŘ OL - Výměna osvětlení v areálech Na Veselí - EED


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní dílyTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zakázka na stavební práce. Jedná se o opravy rozvodů a regulace osvětlení vč. výměny nevyhovujícího osvětlení za LED v areálech Vězeňské služby ČR a to areálu Na Veselí 1687/45 a Na Veselí 1703/51, Praha 4. Součástí řešení budou opravy a nátěry stožárů a další práce spojené s výměnou svítidel. Při výměně světel musí být použita svítidla s požadovanou světelnou křivkou dle specifikace (přílohy k výkazu výměr č. V1 a V2), která je součástí zadávací dokumentace. Přesný rozsah veřejné zakázky je uveden v projektové dokumentaci (příloha č. 3), a ve Výkazu výměr vč. jeho příloh (příloha č. 4). Součástí předávacího protokolu bude rovněž energetická bilance (tj. výpočet spotřeby elektrické energie stávajícího osvětlení a výpočet předpokládané spotřeby elektrické energie nově navrženého osvětlení) a revize.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 19.07.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.