Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Geodetické práce pro Územní pracoviště Střední Čechy 2021 - 2024


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění zakázky jsou geodetické práce, tj. činnosti při budování, obnově a údržbě bodových polí, podrobné měření hranic územněsprávních celků a nemovitostí a dalších předmětů obsahu kartografických děl, vyhotovování geometrických plánů a vytyčování hranic pozemků, vyměřování státních hranic, tvorba, obnova a vydávání kartografických děl, standardizace geografického názvosloví, určení prostorových vztahů metodami inženýrské geodézie a dálkového průzkumu Země, vedení dat v informačních systémech zeměměřictví včetně dokumentace a archivace výsledků zeměměřických činností, a to včetně činností, na které se vztahuje úřední oprávnění pro ověřování, a dále zajištění převzetí výsledků zeměměřických činností katastrálním úřadem pro potřeby Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, Územního pracoviště Střední Čechy, včetně odborů Odloučených pracovišť, podle jednotlivých objednávek vystavovaných příslušným organizačním útvarem zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 04.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.