Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

GATE-VZ-20-12: Soubor fotonásobičů


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní díly

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Fotonásobiče budou sloužit jako citlivé detektory pro zobrazovací aplikace s použitím multimódových optických vláken. Požadujeme dodání dvou typů detektorů. 1. Fotonásobič typu I bude sloužit pro zobrazování v oblasti od viditelného až do blízkého infračerveného záření (400 nm – 860 nm), zejména při mikroskopii CARS v oblasti nad 750 nm. 2. Fotonásobič typu II bude zobrazovat viditelné světlo (vlnové délky 400 nm – 700 nm), zejména signály s nízkou úrovní fluorescence a CARS. Vzhledem k nízké úrovni signálů v těchto aplikacích požadujeme citlivost minimálně 165 mA/W v maximu citlivosti, jako mají například detektoru s katodou vyrobenou z GaAsP. Tento detektor musí mít proudově-napěťový převodník s přepínatelnými frekvenčními rozsahy, přičemž nižší rozsah musí dosahovat minimálně 200 kHz a vyšší dosahovat 1 MHz. Zisk detektoru může být řízen počítačem. Pokud je tomu tak, toto ovládání musí být možné integrovat do stávajícího software, který je vytvořen v LabVIEW (National Instruments) a musí být dodány odpovídající knihovny. Všechny tyto detektory musí být kompletní moduly obsahující trubici fotonásobiče, vysokonapěťové obvody apod. a musí obsahovat propojovací kabeláž (může být i bez konektorů s volným koncem). Výstup musí být nízkonapěťový (max 30 V). Všechny detektory musí mít nízkou úroveň šumu a dostatečné výstupní napětí proudově-napěťového detektoru.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 26.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.