Veřená zakázka

Frýdek-Místek v 3D realitě – dodávka ICT

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
IT
IT ->  HW a příslušenství
CPV kódy:
30200000-1 - Počítače
Popis:

Předmětem zakázky je dodávka a instalace vybavení pro zavedení virtuální reality do výuky devíti základních škol ve Frýdku-Místku a zajištění standardů konektivity v rámci projektu spolufinancovaného z Integrovaného regionálního operačního programu: „37. Výzva IROP – Základní školy – SC 4.1 (ITI), s názvem projektu: Frýdek-Místek v 3D realitě“; registrační číslo projektu: CZ.06.04.01/00/22_037/0002883, https://irop.gov.cz/cs/vyzvy-2021-2027/vyzvy/37vyzvairop.

I. část – vybavení odborných učeben
Celkem bude vybaveno ICT technikou 6 klasických (pevných) odborných učeben pro 15 žáků, 2 klasické (pevné) odborné učebny pro 30 žáků a 10 mobilních učeben pro 15 žáků.

Přesný rozpis vybavení jednotlivých typů učeben je uveden v technické specifikaci. U vybavení odborných učeben se jedná zejména o pracovní stanice/notebooky pro žáky a pedagogy, 3D tiskárny, 3D skenery, vizualizery, 3D brýle pro virtuální realitu vč. příslušenství a ovládací software. Pevné učebny budou vybaveny i interaktivními displeji.

II. část – konektivita
Obsahem dodávek pro konektivitu je dodání nezbytného vybavení pro zajištění páteřní konektivity škol pro zajištění funkčnosti vybavení pro 3D realitu a splnění standardu konektivity škol. Obnova a doplnění vybavení je navrženo individuálně v nezbytném rozsahu dle aktuálního stavu sítí na jednotlivých školách. Jedná se zejména o:

• servery vč. síťového softwaru
• příslušenství serveru (např. záložní zdroje, uložiště, rozvaděče)
• firewall vč. licencí
• síťové prvky
• zajištění nezbytných souvisejících úkonů pro funkčnost sítě vč. analýzy, měření, instalace a nastavení

Podrobnější specifikace položek pro zajištění konektivity na jednotlivých školách je uvedena v technické specifikaci.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    26.06.2024