Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

FN Plzeň - výstavba pavilonu chirurgických oborů; projektové práce II


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající zejména v provedení předprojektové a projektové činnosti, inženýrské činnosti, jakož i výkonu autorského dozoru v souvislosti s plánovanou výstavbou pavilonu chirurgických oborů v lochotínském areálu Fakultní nemocnice Plzeň. Požadované služby na zhotovení kompletní projektové dokumentace a poskytnutí dalších výkonů a služeb s vypracováním projektové dokumentace souvisejících, pro realizaci stavby s názvem „FN Plzeň - výstavba pavilonu chirurgických oborů“, a to v rozsahu stanoveném příslušnými ustanoveními zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, v platném znění a vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění, budou plněny po jednotlivých fázích. Jednotlivé fáze jsou spolu s dalšími informacemi zveřejněny v Zadávací dokumentaci.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 19.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 22.12.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.