Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

FN Plzeň, stavební úpravy pro Kardiologickou kliniku - projektové práce

Číslo ve věstníku:
Z2021-000846
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je vyhotovení projektové dokumentace k realizaci stavby s názvem „FN Plzeň, stavební úpravy pro Kardiologickou kliniku“ v lochotínském areálu Fakultní nemocnice Plzeň a poskytnutí dalších výkonů a služeb s vypracováním projektové dokumentace souvisejících. Provedení stavebních úprav pro kardiologickou kliniku v lochotínském areálu FN Plzeň (v souladu s Vyhláškou č. 92/2012 Sb., o požadavcích na minimální technické a věcné vybavení zdravotnických zařízení a kontaktních pracovišť domácí péče) spočívá v dispozičních a stavebních úpravách v 1. NP objektů č. 1, č. 2 a č. 3 a v 1. NP a 3. NP objektu č. 5. Stavební úpravy a tedy i projektová dokumentace budou rozděleny na samostatné etapy č. 1 až č. 5. Rozsah jednotlivých etap je zřejmý z výkresových příloh zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 11.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 16.02.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.