Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

FN Plzeň, stavební úpravy pro instalaci počítačového tomografu v 1. PP objektu č. 16


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je kompletní realizace níže uvedené stavby, která je výsledkem stavebních prací, resp. dodávek či služeb souvisejících s těmito stavebními pracemi, v rozsahu stanoveném projektovou dokumentací. Projektová dokumentace je zpracována ve stupni dokumentace pro stavební povolení (DSP), která je rozpracována v podrobnostech dokumentace pro provedení stavby (DPS) a s náležitostmi zadávací dokumentace. Tato dokumentace je zpracována pro stavební úpravy pro instalaci nového přístroje CT v 1. NP pavilonu č. 16 v lochotínském areálu Fakultní nemocnice Plzeň. Požadovaným cílem realizace stavby je vybudování nového pracoviště CT v 1. NP pavilonu č. 16 tak, aby toto nově zřízené pracoviště kliniky zobrazovacích metod FN Plzeň v co nejvyšší míře vyhovovalo požadavkům pro moderní pracoviště tohoto druhu a platným předpisům, normám a směrnicím a zároveň splňovala veškeré hygienické a bezpečnostní směrnice a požadavky platných vyhlášek, a to s ohledem na stávající prostorové možnosti v místě realizace stavby.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 27.01.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.