Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

FN Plzeň, Kamerový systém Lochotín

Číslo ve věstníku:
Z2020-034712
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka, instalace a zprovoznění níže uvedeného kamerového systému - realizace stavebních prací, dodávek či služeb souvisejících s těmito stavebními pracemi v rozsahu stanoveném projektovou dokumentací a dodávkami, instalací a zprovozněním potřebného vybavení. Projektová dokumentace je zpracována ve stupni dokumentace pro stavební povolení (DSP), která je rozpracována v podrobnostech dokumentace pro provedení stavby (DPS) a s náležitostmi zadávací dokumentace. Požadovaným cílem dodávky, instalace a zprovoznění kamerového systému je vybudování páteřní sítě kamerového systému, dodávka potřebného síťového a záznamového zařízení, instalace a zprovoznění kamer a jejich napojení na stávající pracoviště bezpečnostního velínu FN Plzeň Lochotín. Součástí veřejné zakázky je také zajištění 3 leté podpory provozu kamerového systému. Podmínky podpory jsou uvedeny v obchodních podmínkách této veřejné zakázky. Podrobnosti jsou uvedeny v ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 08.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 18.11.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.